poniedziałek, 6 stycznia 2014

Wystawa: "Zwierciadła muzyczne II", 2014


Zapraszamy już w piątek -
10 stycznia 2014 Godzina: 18:30
Miejsce: klub Bolko, Świdnica
Wstęp: na wernisaż - bezpłatny, na koncerty - 5zł

Zwierciadła muzyczne II – jest to już kolejna wystawa z cyklu malowania na podstawie muzyki, powołana do życia przez Joannę Elżbietę Girej. Tym razem do współpracy została zaproszona Monika Wiszniowska oraz zespół Tantua jako miłe zwieńczenie wernisażu.

O autorkach:

Joanna Elżbieta Girej – 24 letnia mieszkanka Świdnicy znana również jako pani nożownik, lubuje się w technice łączenia farb akwarelowych podrysowanych piórkiem i tuszem. Czyli zestawienie eksperymentu delikatnych farb wodnych z mocnym i wyrazistym tuszem. Pierwsza wystawa malarska w której uczestniczyła odbyła się w 2008 roku. Joanna udziela się również na innych płaszczyznach: graficznych, reklamowych, muzycznych, pisarskich oraz menadżerskich.

Monika Wiszniowska – 21 letnia mieszkanka Świdnicy praktykująca techniki rysunkowo graficzne oscylujące wokół komiksu i czarnego humoru. Na co dzień studentka resocjalizacji na Uniwersytecie Wrocławskim. Inspiracje czerpie z muzyki i kreskówek. Interesuje się pornografią i erotyką. Wernisaż „Zwierciadła muzyczne II” jest debiutem artystki.

Imprezę zwieńczą koncerty zespołów:
Tantua, Lunapark i Orchard.

Serdecznie zapraszamy!
Obecność obowiązkowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz